شرکت خدماتی و نظافتی ...

اینجا برای تبلیغ شماست

برای رزو با ما تماس بگیریدتاریخ شروع فعالیت : اردیبهشت 93

آمادگی عقد قرارداد: بله

رزرو تلفنی: دارد

آدرس: اروپا

امتیاز شرکت :شماره تماس : 09120712872

خدمات شرکت خدماتی نظافت منزل , نظافت شرکت , نظافت راه پله است

و ما معتقدیم بهترین ها ما را انتخاب میکنند

درباره شرکت خانه تمیز

خدمات نظافت منزل در تهران

کلیه امور نظافت منزل در تهران با بهترین پرسنل و کادر نظافتی و نظارت دقیق مدیریت شرکت خدماتی نظافتی ما افتخار دارد تا با ارسال بهترین نیروهای نظافتی موجبات رضایت شما همشهریان شهر تهران را فراهم آورد. پس با شماره های ما تماس حاصل کنید و از خدمات نظافتی برخوردار شوید. بهترین نیروهای نظافتی شهر تهران نزد ما هستند با ما تماس بگیرید و نظافت منزل و کلیه امور نظافتی تان را به شرکت خدماتی ما بسپارید. بهترین انتخاب همشهریان عزیز تهران در زمینه نظافت منزل ما هستیم هر چه زودتر تماس بگیرید تا از خدمات پذیرایی و تشریفات مجلس، نگهداری کودک و سالمند، نظافت راه پله و مشاعات و نظافت منزل و نظافت محل کار بهره مند شوید.
اگر شما هم از آن دسته از همشهریان تهران هستید که برای امور نظافت منزل و نظافت محل کار خود به دنبال نیروی حرفه ای هستید در این راستا مجموعه خدمات نظافتی ما در خدمت شماست زیرا با توجه به تحول در سبک زندگی و نظافت منزل نیز به یک حرفه تبدیل شده است و ما با آموزش و بکارگیری نیروهای متخصص نظافت منزل این امر را به صورت حرفه ای برای شما همشهریان تهران انجام می‌دهیم. چگونگی نظافت و تمیز کردن منزل در تهران و شهرهای صنعتی که دچار آلودگی هوا هستند و گرد و غبار و میکروب‌ها هوا را فرا گرفته است از دغدغه‌های ساکنین است و روز به روز نظافت حرفه ای منزل اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. مراحل آموزش نیروهای نظافتی نظافت منزل در شرکت ما به دو صورت عملی و تئوری میباشد شما با استفاده از نیروهای شرکت ما دیگر دغدغه  قابل اطمینان بودن نیروی نظافتچی را ندارید چون ما قبل از استخدام با رعایت شرایط خاص نیروی با تجربه و حرفه ای را گلچین می کنیم به طور مثال تمام واجدین شرایط آزمایش های عدم اعتیاد را انجام میدهند و گواهی عدم سوء پیشینه خود را دریافت میکنند. مدارک هویتی به همراه ضمانت نامه ای نزد شرکت امانت قرار می‌دهند و اشخاص معتبری را به عنوان ضامن به شرکت خدماتی نظافتی معرفی می کنند تا خیال مشتریان تهران از مطمئن بودن نیروها آسوده باشد.
یکی دیگر از مواردی که برای نیروهای نظافتی جهت استخدام در این شرکت حائز اهمیت است داشتن انضباط و اخلاق کاری است و در راستای تعامل هرچه بیشتر شرکت و مشتریان عزیز تهران در تمام طول سال نظافتچی های خانم و آقا در کلاس‌های الگوی رفتار اداری مشتری مداری و اخلاق که توسط  مدرسین متخصص در این زمینه برگزار می‌شود در شهر تهران شرکت می‌کنند.
شرکت ما با توجه به تخصصی که نیروی نظافتی دارد و درخواست کاری که مشتری داشته است اقدام به اعزام نیرو به محل کار می کند زیرا نیروهای ما تمام نیروی نظافت حرفه ای هستند با یک تماس تلفنی می توانید از خدمات و قیمت های نظافت منزل ما آگاه شوید و قیمت‌ها را با دیگر همکاران مقایسه کنیم. بی شک با یک تماس شما هم به جمع مشتریان تهرانی ما می پیوندید. همیشه کاربران به دنبال بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات نظافت منزل هستند اکنون اینجا همان بهترین شرکت نظافت منزل در تهران هست ما کلیه خدمات نظافت منزل و نظافت محل کار را در سراسر تهران انجام می‌دهیم و به صورت چهار منطقه نظافت منزل جنوب تهران، نظافت منزل غرب تهران، نظافت منزل شمال تهران و نظافت منزل شرق تهران تقسیم کرده که در سریع ترین زمان ممکن نیروهای حرفه ای و مورد اطمینان خود را برای شما اعزام کنیم.

responsive

ما خدمات نظافتی با ارزش برای مشتریان خود انجام می دهیم

مشتریان خدمات نظافتی ما همیشه خوشحال و راضی هستند!

خدمات نظافتی که ارائه می دهیمبیش از نیازهای شماست

نظافت منزل و محل کار

افرادی که برای نظافت منزل یا نظافت محل کار اعزام می شوند با شرایط محیط آشنایی دارند و اصول و ظریف کاری هایی که در کارشان باید داشته باشند را دوره دیده اند و از دقت و انضباط خاصی برخوردار هستند.

نظافت راه پله و ساختمان

نیروهای نظافتی از نظر تخصص باهم متفاوت هستند و نظافت راه پله و ساختمان هم متخصص کار خودش را لازم دارد چون علاوه بر دقت و پاکیزگی، نیاز به قدرت جسمانی بالایی دارد .

همین حالا تماس بگیرید

نیروی خدماتی برای مجالس پذیرایی

نیرو های آموزش دیده ای که تجربه ی کافی در این زمینه داشته باشند فقط می توانند پذیرایی مجالس شما را به نحو احسنت انجام دهند. نگران نباشید نیروهای ما آماده خدمتگذاری هستند.